Новини » Регіони 6 червня, 2019, 15:26
На Прикарпатті на проведення перших виборів в ОТГ виділять 646,4 тис. гривень

Івано-Франківська обласна рада на найближчій сесії розгляне питання про фінансування перших виборів в ОТГ області, які мають відбутися 30 червня 2019 року.

Передбачається, що на на ці цілі буде спрямовано 646,4 тис. гривень. Про це сьогодні, 6 червня, повідомив власкор IA ZIK.

У той же час, передбачена субвенція 3,12 тис. гривень з державного бюджету місцевим бюджетам на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів.

Згадані кошти будуть направлені Долинському районному бюджету на перші вибори депутатів та голови Долинської міської об’єднаної територіальної громади Долинського району – 646,4 тис. гривень та Долинському районному бюджету – 1,23 тис. гривень і Рожнятівському районному бюджету – 1,89 тис. гривень на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів.

До Долинської об’єднаної територіальної громади мають увійти сім населених пунктів з Долинщини та Рожнятівщини: місто Долина, села Діброва, Мала Тур’я, Солуків, Якубів Долинського району та Грабів, Крива і Лоп’янка Рожнятівського району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 22:22 :06