Новини » Київ 6 червня, 2019, 13:01
На полігоні у Підгірцях збільшили об’єм очищення стічних вод у 1,5 раза, – КМДА
Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

Із початку експлуатації у квітні 2019 року першого додаткового контейнерного модуля для очистки стічних вод «ROCHEM» на полігоні ТПВ №5 вже перероблено понад 16,5 тисяч метрів кубічних фільтрату.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Як зазначається, показник у 16,5 тисяч кубометрів є у півтора рази більшим, ніж за аналогічний період до запуску цієї установки. Таким чином, потужність обладнання з переробки фільтрату наразі збільшена в середньому з 340 до 540 метрів кубічних на добу.

«Додатковий модуль «ROCHEM» – один з трьох запланованих у проекті з реконструкції та модернізації комплексу підготовки, переробки та знешкодження фільтраційних вод полігону ТПВ № 5, який зараз реалізується на полігоні при фінансовій підтримці КМДА», – йдеться у повідомленні.

Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

Заплановано, що у результаті реалізації цього проекту загальна потужність системи очищення стічних вод ROCHEM сягатиме 950 метрів кубічних на добу.

У тілі полігону у результаті потрапляння опадів утворюється шкідлива рідина – фільтрат. Саме тому на полігоні у 2015 році міська влада відновила систему переробки фільтрату – «ROCHEM UF – Systeme GmbH» (німецьке виробництво), яка не працювала з 2012 року.

«При цьому без роботи такого обладнання існував ризик потрапляння накопиченого фільтрату у навколишнє середовище. За три роки система не лише відновлена, але й модернізована, потужність – збільшена», – повідомили у КМДА.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко особисто перевіряв, як працюють нові фільтраційні станції, що встановили на сміттєвому полігоні №5 у селі Підгірці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 11:52 :25