Новини » Львів

На перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківська, де хотіли звести автозаправку, збережуть сквер

У Львові збережуть сквер на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської, де мали намір звести автозаправку.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, сьогодні сесія ЛМР прийняла рішення про внесення скверу на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської до переліку та меж скверів Франківського району м. Львова.

«Прийняття ухвали зменшить суспільну напругу у мікрорайоні, яка виникла у зв’язку з можливим будівництвом автозаправного комплексу на цій території, а також дозволить розпочати реалізацію проекту громадського бюджету з облаштування громадського простору в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської», – йдеться у пояснювальній записі до ухвали, автором якої є депутат-укропівець Ігор Телішевський.

Нагадаємо, у Львові розгорілася дискусія з приводу того, що має бути на місці занедбаного фонтану на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської, який багато років безгосподарно простоює. Міська влада погодила детальний план будівництва там першої заправки, що буде працювати в режимі самообслуговування. Звести таку заправку мала намір мережа ОККО. Натомість місцеві мешканці та активісти заявили, що там має стояти пам’ятник УПА й самовільно поставили пам’ятний камінь.

Loading...