Кучма повідомив про приватні розмови з тими, від кого залежить звільнення заручників

ZIK

У мене була можливість провести приватні переговори із тими, від кого залежить звільнення заручників. Мені здається, що є бажання розпочати цей процес.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма.

«Питання заручників обговорювалося. Але після такої тривалої перерви сказати, що завтра ми зрушимо з місця, я не можу. Але хочу сказати свою особисту думку, бо в мене була можливість провести приватні переговори із тими, від кого це залежить. Мені здається, що є бажання розпочати цей процес. На це дивиться увесь світ, і стояти на місці не треба», – зазначив Леонід Кучма.

Він додав, що доповів про це Президенту Зеленському, і він також добре розуміє ситуацію. За словами Кучми, в подальшому це питання буде детальніше обговорюватися. На його думку, перші кроки повинні бути з обох сторін.

Як повідомлялось раніше, Кучма на переговорах у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу. Спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік заявив, що під час наступного засідання це буде обговорюватись.

Також Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь».

Loading...