Новини » Політика 6 червня, 2019, 12:43
Компанія «Метінвест» очікує на тиск та провокації через парламентські вибори
<nbsp;>

Група «Метінвест» може стати об’єктом для нападів з боку різних політичних сил напередодні виборів до Верховної Ради України. Зокрема, можливими є різного роду провокації.

Про це йдеться в офіційній заяві прес-служби «Метінвесту», повідомляє видання РБК-Україна.

Зокрема, в компанії помітили підвищену активність в соціальних мережах певних активістів, які заявили про проведення акцій протесту біля офісів компанії в різних містах України.

Активісти називають свої акції «екологічними» і збираються приурочити їх до дня заснування групи компаній – 6 червня, розповіли в «Метінвесті».

У зв’язку з цим у компанії виступили з попередженням про можливі провокації напередодні парламентських виборів в Україні.

«Метінвест» відмежовується від різних політичних процесів, однак сама група та її підприємства в цей період можуть стати об’єктами для нападів з боку різних політичних сил. Деякі з них для досягнення своїх політичних цілей і отримання додаткових балів напередодні виборів будуть використовувати тему охорони навколишнього середовища проти «Метінвесту», – сказано у заяві.

У компанії додали, що планомірно виконують всі зобов’язання для поліпшення якості навколишнього середовища в містах своєї присутності – Маріуполі, Запоріжжі та Кривому Розі.

«Міські екологічні програми розроблені за активної участі громадськості та станом на сьогодні виконані більше ніж на 50%. Щорічно підприємства компанії виділяють сумарно понад 4 млрд грн на екологічні заходи (в 2018 році – 7,4 млрд грн). Загальні інвестиції групи в екологічні проекти у 2014-2018 роках склали 33,2 млрд грн (понад 1,2 млрд доларів)», – повідомили в прес-службі.

«Тому сьогодні всі звинувачення на адресу групи щодо невиконання програм з охорони навколишнього середовища та взятих на себе зобов’язань «Метінвест» вважає безпідставними і спрямованими на задоволення політичних амбіцій учасників передвиборних перегонів в Україні», – написано у заяві «Метінвесту».

Нагадаємо, компанія «Метінвест» підписала меморандум про співпрацю з Криворізьким національним університетом. В рамках договору на стипендіальну програму для студентів планується щорічно виділяти близько 3,5 млн гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-15 21:49 :08