Новини » Суспільство 6 червня, 2019, 14:47
Глава ПЦУ привітав журналістів: Церкву і ЗМІ об’єднує покликання свідчити про правду
Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній (Думенко) привітав медійників з нагоди Дня журналіста.

Своє привітання глава ПЦУ опублікував у Facebook.

Митрополит, зокрема, зазначив, що життя в сучасному світі важко уявити без медіа та інформаційних технологій. Особливу роль у ньому відіграють журналісти, які несуть людям слово, що передає інформацію.

«Споконвіку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог», – сказано в Євангелії від Йоана (Ін. 1: 1). Саме тому слово є таким важливим, і тому так важливо все, що ви говорите й доносите до інших.

У День журналіста хочу звернути особливу увагу на те, що церкву й журналістів об’єднує покликання свідчити про правду, бо гріх і неправда розділяють, а любов і правда – єднають. Усі ми хочемо жити в мирній країні, в щасливій родині, з добрими і люблячими людьми навколо. Що для цього треба? Треба жити в правді й любові та бажати одне одному добра, як учив нас своїм прикладом Ісус Христос, звертаючись через слово», – підкреслив митрополит.

Він закликав усіх задуматися над тим, що «ми чуємо й говоримо, і не забувати слова Біблії: «Добра людина з доброго скарбу виносить добре, а зла людина зі злого скарбу виносить лихе. Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, вони дадуть відповідь у день судний, бо за словами своїми будеш виправданий і за словами своїми будеш осуджений» (Мф. 12: 35 – 37).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:19 :00