live

Десятки тисяч українців втратять житло: кліматологи озвучили лякаючий прогноз

Десятки тисяч українців втратять житло

Через негативні природні процеси, викликані глобальним потеплінням, десятки тисяч жителів України можуть втратити своє житло. До кінця сторіччя в Україні може бути понад 70 тисяч кліматичних біженців

Як повідомляє  Обозреватель, таку думку висловила керівник кліматичного відділу Центру екологічних ініціатив «Екодія» Анна Акерман.

Згідно з висновками експертів Світового банку, до середини нинішнього століття, близько 250 мільйонів людей через нестерпні природні умови будуть змушені залишити місця свого сьогоднішнього проживання.

«Переважно це жителі досить бідних країн Африки й Азії. Вони в першу чергу страждають від змін клімату. Уже сьогодні вони стикаються з нестачею води, складними умовами життя», – розповіла експерт.

За словами Акерман, не омине ця проблема й Україну.

«Ми проводили дослідження щодо можливих наслідків підняття рівня моря від глобального потепління. Якщо людство буде слідувати за найгіршим сценарієм, то в Україні до кінця сторіччя може бути понад 70 тисяч кліматичних біженців – людей, які втратять свої будинки через те, що вони просто опиняться під водою», – озвучила сумний прогноз еколог.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні за останні роки різко погіршилися кліматичні умови, що може призвести до аномальних явищ і серйозних наслідків, якщо терміново не вжити заходів.

Loading...