Новини » Суспільство 6 червня, 2019, 0:21
Десятки тисяч українців втратять житло: кліматологи озвучили лякаючий прогноз
Десятки тисяч українців втратять житло
Десятки тисяч українців втратять житло

Через негативні природні процеси, викликані глобальним потеплінням, десятки тисяч жителів України можуть втратити своє житло. До кінця сторіччя в Україні може бути понад 70 тисяч кліматичних біженців

Як повідомляє  Обозреватель, таку думку висловила керівник кліматичного відділу Центру екологічних ініціатив «Екодія» Анна Акерман.

Згідно з висновками експертів Світового банку, до середини нинішнього століття, близько 250 мільйонів людей через нестерпні природні умови будуть змушені залишити місця свого сьогоднішнього проживання.

«Переважно це жителі досить бідних країн Африки й Азії. Вони в першу чергу страждають від змін клімату. Уже сьогодні вони стикаються з нестачею води, складними умовами життя», – розповіла експерт.

За словами Акерман, не омине ця проблема й Україну.

«Ми проводили дослідження щодо можливих наслідків підняття рівня моря від глобального потепління. Якщо людство буде слідувати за найгіршим сценарієм, то в Україні до кінця сторіччя може бути понад 70 тисяч кліматичних біженців – людей, які втратять свої будинки через те, що вони просто опиняться під водою», – озвучила сумний прогноз еколог.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні за останні роки різко погіршилися кліматичні умови, що може призвести до аномальних явищ і серйозних наслідків, якщо терміново не вжити заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:25 :29