Новини » Львів

Депутати відмовилися затвердити заступників Садового та оновити склад виконкому

Депутати Львівської міської ради сьогодні, 6 червня, не підтримали рішення про затвердження на посади заступників міського голови та оновлення персонального складу виконавчого комітету.

Про це інформує кореспондент ІА ZIK.

Проект ухвали пропонував затвердити трьох заступників Андрія Садового: заступником з питань безпеки міста мав стати Сергій Бабак, який нині є заступником мера з питань житлово-комунального господарства.

Директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк мала б стати заступницею міського голови з питань житлово-комунального господарства. А директорка департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, яка також нині є в.о. заступника мера з гуманітарних питань, мала б стати заступницею міського голови з гуманітарних питань.

Нагадаємо, у квітні були внесені зміни до структури Львівської міської ради. Зокрема, була введена посада ще одного – п’ятого заступника міського голови, який відповідатиме за безпеку міста.

У підпорядкуванні заступника міського голови з питань безпеки міста будуть департамент з питань поводження з відходами, управління безпеки міста та управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення.

Доти Андрій Садовий мав чотирьох заступників, Сергій Бабак був заступником з питань житлово-комунального господарства, Геннадій Васьків – поєднує функції заступника міського голови з фінансово-економічних питань та в.о. заступника міського голови з містобудування. Андрій Москаленко – заступник міського голови з питань розвитку. Галин Слічна – в.о. заступник міського голови з гуманітарних питань.

Сьогоднішнім рішенням депутатам також пропонували оновили склад виконавчого комітету ЛМР. Зокрема, керівника львівських надзвичайників Сергія Дмитровського, який помер у листопаді 2018 року, замінити нинішнім головою ДСНС у заступників міського голови – Ірину Маруняк та Галину Слічну.

Втім, голосування за це рішення депутати провалили.

Loading...