live
Новини » Події

Через дописи про російську паспортизацію Донбасу Facebook заблокував нардепа Тимчука

Соцмережа Facebook заблокувала профіль координатора групи «Інформаційний спротив», народного депутата Дмитра Тимчука через скарги на жорстку позицію щодо незаконної видачі паспортів РФ на окупованих територіях Донбасу.

Про це йдеться на сайті Інформаційного спротиву.

«Вчора Facebook заблокував профіль координатора групи «ІС» народного депутата Дмитра Тимчука. Це сталося в результаті масованої атаки скаржників, яким не сподобалося, що група публікує інформацію про незаконну видачу Росією паспортів громадянам України на окупованій частині Донбасу. Зокрема, особливу істерику викликала публікація відомостей про отримання російських паспортів лідером бантустану «ДНР» Пушилыним та іншою «керівною» челяддю», – пояснили ситуацію в «ІС».

Підкреслюється, що позиція Facebook у даному разі дуже дивна.

«Фактично адміністрація соцмережі визнала «паспорт» «ДНР» та інші нікчемні папірці офіційними документами, що містять персональні дані. Чим побічно визнала саму «ДНР», а також підтримала незаконну видачу паспортів Росією», – констатували експерти.

В «ІС» висловили сподівання, що український менеджер з публічної політики Facebook Катерина Крук розбереться з цим інцидентом.

«Група «ІС» вважає те, що трапилося – загрозою національним інтересам. Адже Дмитро Тимчук є одним із тих, хто не дає забути українському суспільству та міжнародним партнерам, що в Україні – війна, незважаючи на нові «примирливі» віяння», – підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, у Facebook вперше обрали менеджера з публічної політики в Україні. Ним стала громадська активістка та політолог Катерина Крук.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФLoading...
Loading...
Loading...