Новини » Політика 6 червня, 2019, 17:27
Андрухович: Суспільству треба пройти через долар по сто і дефолт – інакше не протверезіють
Український письменник Юрій Андрухович. Фото: nv.ua
Український письменник Юрій Андрухович. Фото: nv.ua

Відомий український письменник Юрій Андрухович не голосував ні у першому турі, ні в другому за Зеленського. Він дотримується жорсткої риторики до сучасної влади в Україні та народу, який її обирав.

В інтерв’ю телеканалу Белсат він розповів про свої претензії до президента України Володимира Зеленського та оцінив його перші кроки на посаді. 

«Ну яка це діяльність? Поїв шаурму на камери… Усе на камери. Це людина-фейк, порожнє місце. Цікаво спостерігати, як довго це суспільство буде сп’янілим. Коли прийде бодун? Треба пройти через похмілля. Я хотів би, щоб усе було якомога гірше зараз. Щоб долар по сто, щоб дефолт. Інакше ж не протверезіють», – розповів Юрій Андрухович.

Також він стверджує, що так вирішив народ, тому це треба пережити і сподіватися, що все якнайскоріше зміниться: «Що ми можемо змінити? Ми не маємо іншого народу. Це ж все від нього. Він носій влади, він «наголосовує» і президентів, і парламент, і все на світі своїм вільним рішенням. Йому ніхто не приставляє кулемет до лоба, як, напевно, білорусам, і каже: «Голосуйте за бацьку». В Україні такого не було, вся ця народна глупота себе показує без зовнішнього примусу».

«Це кумедно, я готуюся, як кажуть, поржати. Я буду ржати тим активніше, чим гірше все буде навколо. На інше ми не заслужили», - підсумував Андрухович.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:09 :08