«Зійшли на пси». Мені дуже шкода «Самопоміч», – Синютка

ZIK

У «Самопомочі» був хороший старт, туди зайшли нові люди, які «давали паростки енергії». Однак все дуже швидко «зійшло на пси», зараз фракція політсили навіть дозволяє собі голосувати в унісон з «Опоблоком».

Про це в ефірі хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі ZIK заявив голова Львівської ОДА у 2014-2019 роках Олег Синютка.

Синютка наголосив: у «Самопомочі» є багато хороших людей, тому зараз йому «дуже шкода цю політичну силу».

«Мені дуже симпатизував старт цієї політичної сили, а сьогодні вони зійшли на маргінес. Подивіться на голосування у сесійній залі парламенту – за пропозицію проводити вибори із закритими списками голосують «Опоблок», «Батьківщина» й «Самопоміч», – зауважив Синютка.

Він зізнався: дуже хотілося, щоб «нове, що народилось», було життєздатним. Свого часу воно навіть «давало паростки енергії», однак потім все зупинилось.

«Потім пішли люди, з’явились інші інтереси та спокуси – воно все зійшло на пси», – вважає Синютка.

Водночас, коментуючи свою роботу з лідером «Самопомочі», мером Львова Андрієм Садовим, він зазначив: старається не говорити про людину, з якою пропрацював понад 7 років.

«Максимум, що хочу сказати – коли в мене з'явився шанс і привід піти, я пішов. Я жодного разу про це не шкодую», – заявив Синютка.

На його думку, нинішні конфлікти місцевих активістів із мером – «неприваблива картина для Львова».

«Я вважаю, що Львів має бути взірцем, еталоном для всієї України. Коли відбуваються такі речі – з одного боку мешканці, з іншого – міський голова, це дуже прикро», – вважає Олег Синютка.

Нагадаємо, 27 травня під Львівською ратушею зібрались активісти різних громадських організацій на безстрокову акцію проти свавілля та беззаконня чиновників ЛМР. Основною вимогою була відставка міського голови Львова Андрія Садового та його заступників.

29 травня учасники акції протесту виламали двері до міської ради. У Ратуші заявили, що після побиття активістами директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка госпіталізували із травмою селезінки.

 

 

Loading...