Новини » Політика 5 червня, 2019, 20:58
Жити на одну зарплату: опоблоківцю Балицькому платні парламентаря на життя не вистачає
ZIK
ZIK

Нардеп від Опоблоку Євген Балицький не живе виключно на зарплату парламентаря, а послуговується ще й заощадженнями із власного рахунку.

Про це нардеп повідомив в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Відповідаючи на запитання глядачів, Євген Балицький зазначив, що не живе виключно на заробітну плату народного депутата.

«Після того, як у 1995 році я у званні капітана, військового льотчика, пішов зі Збройних сил України, я займався бізнесом. Коли я пішов у Верховну Раду, я всі свої активи продав, і в мене, крім машини, квартири, точніше, будинку, нічого немає, але у мене є рахунок і сума грошей на рахунку, яку я використовую як в інтересах сім’ї, так і для роботи на окрузі в інтересах своєї професійної діяльності. Тому лише на зарплату я не живу», – сказав Євген Балицький.

Як повідомляли раніше, народні обранці у грудні 2017 року зробили собі подарунок «під ялинку» і підвищили собі зарплати. За даними вебпорталу парламенту, голова Верховної Ради отримуватиме 20 тисяч 400 гривень, його перший заступник – 19 тисяч 950 гривень, а інші заступники – по 18 тисяч 700 гривень щомісяця.

Нагадаємо, 170 народних депутатів отримують державну компенсацію на оренду житла в Києві, з них 120 задекларували мільйони заощаджень, а щонайменше 25 мають житло в столиці чи елітному передмісті. Про це йшлося у програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом». Восени торік у ГПУ і САП перебували матеріали щодо 20 народних депутатів, які отримують незаконні компенсації з держбюджету за оренду житла.

Додамо, відповідно до параметрів бюджету на 2020 рік, що закладені у проекті бюджетної декларації, мінімальна зарплата українців становитиме 4723 тис. грн, що на 13,2% більше, ніж у цьому році.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 14:30 :07