Новини » Політика

Зеленський до Столтенберга: Ми очікуємо на візит Північноатлантичної ради в Україну

Президент Володимир Зеленський висловив сподівання на відновлення регулярного діалогу в рамках Комісії Україна-НАТО на високому рівні.

Про це він заявив під час спільної з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом прес-конференції у Брюсселі, повідомляє УНІАН

«Ми сподіваємося відновити наш регулярний діалог в рамках Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів, а також міністрів оборони та закордонних справ. Ми очікуємо на візит Північноатлантичної ради в Україну», – сказав він.

Зеленський додав, що Україна продовжуватиме європейську та євроатлантичну інтеграцію. «Нам потрібні всі існуючі механізми, які допоможуть нам на цьому шляху, а також інші, які союзники будуть готові нам запропонувати. Але наразі ми повинні сфокусуватися на першочерговому завданні – здійсненні внутрішніх реформ, які будуть наближати нашу країну до стандартів НАТО», – зазначив глава держави.

Як відомо, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які мешкають в Україні, через положення закону, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

 

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...