Новини » Політика 5 червня, 2019, 16:44
Візит Зеленського названо невдалим: Президента розкритикували за відсутність альтернатив
ZIK
ZIK

Мені дуже прикро, що перший закордонний візит не перетворив Зеленського на серйозного гравця.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила політик Юлія Литвиненко.

Коментуючи візит Президента Зеленського до Брюсселя, Юлія Литвиненко зауважила, що наразі жодного результату від цієї поїздки немає. За словами політика, не додала ця поїздка балів самому Зеленському й людям, які його підтримали. 

«Президент, який отримав величезну підтримку виборців, мав би запропонувати нову концепцію, нову ідею співпраці з Донбасом. Та нічого такого не відбулося. Він лиш сказав, що проінформував Туска про ситуацію. Але Туск, мабуть, і так знав про те, що там відбувається», – зазначила Юлія Литвиненко.

Окрім цього, вона зауважила, що перший закордонний візит Зеленського не перетворив його на серйозного політичного гравця. 

Також, коментуючи виступи Зеленського у Брюсселі, Юлія Литвиненко зазначила, що на сьогодні в новообраного Президента України немає дипломатичного потенціалу.

«Від Зеленського була заява, що він пропонує бізнесменам інвестувати в Донбас. Це популістська заява. Бо ми розуміємо, що ніякий інвестор не буде інвестувати у зону ризику. Але якщо б Зеленський звернувся до людей, які покинули Донбас, і запропонував їм створювати нові міста, вони б погодилися.

Також люди, які голосували за Зеленського, надіялися, що буде поновлено певний діалог із Росією. Зараз ми зрозуміли, що цього немає. Тобто ву Зеленського сьогодні немає дипломатичного потенціалу. Немає і концепції вирішення цього конфлікту», – прокоментувала Юлія Литвиненко.

Нагадаємо, у вівторок, 4 червня Президент України Володимир Зеленський прибув до Брюсселя з дводенним візитом.

Під час спільного брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом Володимир Зеленський заявив, що курс до НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 12:17 :25