live
Новини » Події 702

Вбивство дитини: затриманий Приходько зізнався родичці, що не брав до рук зброї

До лікарні потрапив батько 5-річного Кирила Тлялова, у вбивстві якого підозрюють поліцейських. Йому стало зле вдень – чоловікові викликали швидку, яка повезла його до медзакладу.

Про це повідомляє ТСН.

Матір і інші родичі Кирила поїхали з Переяслава-Хмельницького до Києва, бо, кажуть, навіть не бачили тіла дитини і не знають, де він перебуває. Все, що їм сказали телефоном: «Чекайте». Як відомо, у столиці вони вже зустрілись з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та очільником Нацполіції Сергієм Князевим.

Сусід затриманого Івана Приходька розповів, що спалахів агресії за ним не помічав.

«Не спокійний, але і не кипішний. Нормальна, середньостатистична людина», – каже сусід.

Сестри іншого затриманого - Володимира Петровця кажуть, що не знаходять собі місця і дуже переживають за те, що сталося. Втраті дитини дуже співчувають і моляться. Кажуть, перед затриманням поліцейський запевнив їх у своїй невинуватості.

«Він мені сказав на ходу: «Передай моїм рідним – моя совість чиста, я не стріляв і до рук зброї не брав», – розповіла родичка підозрюваного.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п’яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин під кулю потрапив 5-річний Кирило Тлявов. Хлопця доправили до лікарні в Києві.

1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження. 2 червня поліцейським оголосили підозри – ДБР пом’якшило категорію злочину.

Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Тепер правоохоронцям загрожує ув’язнення від 10 до 15 років або ж довічне ув’язнення.

Loading...
Loading...
Loading...