У Партії регіонів були покидьки, – визнав Балицький і попросив вибачення у переселенки з Донецька

ZIK

Керівництво Партії регіонів і керівництво держави – експрезидент Янукович – виявилися покидьками.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Опозиційного блоку) Євген Балицький.

Глядачка, яка є переселенкою із Донецька, звертаючись до депутата Балицького, емоційно заявила, що саме опоблоківці, колишні регіонали, привели війну в Україну, адже своїми «схемами» заполонили всю країну та грабували її і продовжують це робити. Вона поцікавилася у нардепа, як Україна може захиститися від агресії Росії без НАТО.

Євген Балицький у відповідь нагадав, що до Партії регіонів входили кілька мільйонів осіб, тож не можна звинувачувати всіх без винятку в грабуванні держави та причетності до «годівниць».

Згадуючи експрезидента-втікача Віктора Януковича, нардеп зазначив, що тому ще можна було пробачити якісь людські вади, проте не можна пробачити боягузтва, оскільки він, втікаючи з країни, кинув її у складну ситуацію. А ось «беркутів», які, нагадаємо, розстрілювали мирних мітингувальників на Майдані, Балицький вважає «героями».

«Так, керівництво партії і керівництво країни виявилися покидьками, і ми за це просимо у вас пробачення… Якби Янукович не втік, можливо, такого б не сталося, і на нас вина лежить у тому числі», – заявив Євген Балицький.

Він вважає, що не можна звинувачувати всіх партійців Партії регіонів, оскільки у ній було багато гідних людей. Він додав: «Але були і покидьки, це правда».

Як повідомляли, колишній регіонал, а нині нардеп від Опоблоку Михайло Добкін заінтригував тим, що скаже Віктору Януковичу під час зустрічі.

 

Loading...