Новини » Політика 5 червня, 2019, 20:04
У НФ заявляють, що надали Конституційному Суду докази існування коаліції
У НФ заявляють, що надали Конституційному Суду докази існування коаліції
У НФ заявляють, що надали Конституційному Суду докази існування коаліції

Депутати від «Народного фронту» надали Конституційному Суду докази того, що коаліція «Європейська Україна» юридично і фактично існувала у ВР VIII скликання.

Про це повідомили члени фракції НФ Андрій Тетерук та Ігор Алексєєв на брифінгу біля КС, інформує прес-служба «Народного фронту».

«Хочу ще раз наголосити важливу і принципову річ, що в коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді VIII скликання, яка складалася як з депутатських фракцій, до якої також входили позафракційні народні депутати, за весь час її існування, тобто від моменту формування в листопаді 2014 року, і до фактично припинення в травні 2019 року, ніколи не було менше депутатів від більшості, тобто 226 народних депутатів», – зазначив Тетерук.

Він підкреслив, що після оголошення про припинення існування коаліції за Конституцією є місячний термін на формування нової коаліції.

Ігор Алексєєв додав, що на момент виходу указу Президента про розпуск ВР відповідний термін не закінчився: «Тому ми додатково аргументуємо нашу позицію судді-доповідачу. Звичайно, ми цю позицію будемо пояснювати безпосередньо під час слухань у Конституційному Суді».

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск парламенту. У вівторок, 21 травня, він підписав указ про дострокове припинення повноважень ВР та призначення виборів на 21 липня. У четвер, 23 травня, указ набув чинності після опублікування в «Урядовому кур’єрі».

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 01:53 :21