Новини » Світ 5 червня, 2019, 13:45
США імпортують більшість своїх автомобілів з Мексики
Автомобілі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Автомобілі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Якщо Трамп запровадить тарифи на мексиканський імпорт, американські автовиробники зазнають значних втрат.

Акції найбільших американських автовиробників впали минулої п’ятниці після того, як президент Трамп оголосив про те, що планує, починаючи з 10 червня, ввести тарифи на мексиканський імпорт. Пізніше Білий дім пояснив: якщо Мексика не вживатиме необхідних заходів для скорочення потоку іммігрантів до США, то тарифи сягнуть 25%, повідомляє International Business Times.

Причина того, що акції американських автовиробників впали у вартості, зрозуміла: американські автовиробники не лише виробляють значну частину автомобілів, які вони продають у південну частину США, але й Мексика також є важливим джерелом автомобільних частин. За даними Міністерства торгівлі США, Сполучені Штати імпортували з Мексики 2,66 млн легкових автомобілів на загальну суму $52,6 млрд, а також запчастин ще на $59,4 млрд.

За даними Deutsche Bank, концерн General Motors імпортує 29% деталей для своїх автомобілів та вантажівок з Мексики, корпорація Fiat Chrysler – 24%, та компанія Ford – 17%, плюс вдвічі більшу частку готових автомобілів. Враховуючи, що максимальна тарифна ставка сягне 25%, ці три великі автовиробники щороку втрачатимуть від $3,3 млрд до $6,3 млрд прибутку до сплати податків, якщо вони не перекладуть витрат на плечі споживачів, що призведе до зростання цін на автівки на $1600-$2400.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 19:28 :25