Новини » Політика 5 червня, 2019, 23:31
Прес-секретаря Зеленського звинуватили в хамстві
Юлія Мендель
Юлія Мендель

Навколо прес-секретаря Президента України Юлії Мендель розгорівся скандал – користувачі Twitter звинуватили її в хамстві по відношенню до журналістів. Сама спікер Зеленського запевняє, що не хамила – це був жарт.

Про це повідомляє facenews.

Так, вчора Юлія Мендель в Twitter опублікувала твіт з короткою ремаркою Зеленського щодо ситуації з «ПриватБанком».

Під цією публікацією «5 канал» перепитав у Мендель, чи буде твіт опублікований українською мовою, щоб не володіючі англійською могли прочитати.

Прес-секретаря Зеленського звинуватили в хамстві
Прес-секретаря Зеленського звинуватили в хамстві

«Вибачте, а по-русски буде? Щоб не вінікало» мєня нє так понялі, журналісти нєправільно пєрєвєлі «. Дякуємо», – йдеться в коментарі «5 каналу».

У відповідь Юлія Мендель порадила перейти на сторінку Андміністраціі Президента в Twitter.

Проте коментатори не заспокоїлись і стали пред’являти претензії, що прес-служба Президента України повинна надавати інформацію українською мовою в першу чергу. Хтось пожартував, що скоро «будемо дякувати, що не російською мовою написано».

У відповідь на це спікер Зеленського написала: «Можу почати суржиком, спеціально для» 5 каналу «.

Далі в коментарях користувачі стали звинувачувати Юлію Мендель в хамстві, причому в хамстві «не тільки по відношенню до» 5 каналу «але і до всіх україномовних громадян України, які, на жаль, не знають англійської мови». А хтось запропонував до Мендель звертатися не пані (пані), а чувіха, ймовірно згадуючи виступ Володимира Зеленського на iForum-2019 в Києві, де він вживав багато сленгових слів.

Але знайшлися і ті, хто вирішив присоромити «5 канал».

«Ви ідіоти, якщо не можете перевести таку просту фразу»

«Капець, ганьба,» 5 канал «в тві як троль пише

А хтось вирішив допомогти і опублікував україномовний варіант твіту Юлії Мендель.

Юлія Мендель заявила, що їй не звикати до баталій під її публікаціями в соцмережах, а її відповідь «5 каналу» був жартом, так як вони перші написали коментар суржиком і вона вирішила відповісти їм також.

Подаємо відповідь в оригыналі.

«Смотрите позиция такая: мы движемся в Европу, мы утвердили курс на евроинтеграцию. Сегодня по последним опросам 57 % украинцев подтвердили то, что они хотят идти в Евросоюз. Мы декларируем то, что мы большая европейская страна, которая является большой по европейским ценностям. Я как спикер Президента веду Twitter на английском языке, Facebook – на украинском языке. Вся эта информация репостится на украинском языке в других аккаунтах Twitter. И меня журналисты обвиняют в том, что я разговариваю на международным английским языком... Это смешно. Обвинение в мой адрес в хамстве является абсолютно безосновательным. Я ответила в шутку: если журналисты мне пишут на суржике, то и им ответить я тоже могу на суржике. Но это была шутка», – заявила Юлія Мендель.

Читайте також: І двох днів не минуло: речниця Зеленського може вплутати Україну в міжнародний скандал

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 19:46 :40