Новини » Суспільство 5 червня, 2019, 4:12
Навчання в університеті шкодить психіці, – вчені
Студенти. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Студенти. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Дослідження Uni Health показало, що 80% з тих, хто навчається у вищих навчальних закладах, повідомляють про регулярні симптоми стресу чи тривоги.

Про це повідомляє Platforma.

В опитуванні взяли участь понад 1000 студентів віком від 17 до 35 років. З них 775 осіб заявили про проблеми з психічним здоров’ям. Студенти скаржилися на стрес, почуття пригніченості та постійну втому. Також вони регулярно відчувають тривожність, страждають від безсоння та панічних атак.

Серед причин ситуації, що склалася, називають страх студентів перед майбутнім, переживання від різкого переїзду з дому, розставання з друзями та велике академічне навантаження. У деяких студентів до цього додаються проблеми з одногрупниками і дискримінація з боку викладачів. Для багатьох із них поганий баланс між роботою та особистим життям сприяє проблемам психічного здоров’я.

«Студенти все частіше ставлять під сумнів, чи університетська освіта того варта. Тиск необхідності стати успішним та здобути прибуткову посаду прибуткової ролі після закінчення навчання високий. Студенти бояться, що це не спрацює, і вони не досягнуть успіху чи повернення власних інвестицій», – каже психотерапевтка Ханна Морріш.

Вона радить студентам дотримуватися балансу між навчанням та особистим життям і скласти власний графік розваг, щоб зберегти здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 15:21 :09