Новини » Регіони

На Тернопільщині ліквідовують заслідки негоди

Фото: УДСНС у Тернопільській області

Управління ДСНС України у Тернопільській області розмістило інформацію про наслідки погіршення погодних умов на території області станом на ранок 5 червня.

Зокрема, внаслідок несприятливих погодних умов 4 черівня   загалом підтоплено 24 будинки на території 14 домогосподарств та 22 га приватних сільгоспугідь у трьох населених пунктах;  зруйновано земляний насип приватного ставка без виникнення негативних наслідків.

Уселі Соколів Бучацького району внаслідок різкого підняття рівня води в місцевому потічку відбулось підтоплення 8 будівель житлового призначення на території 5 приватних домогосподарств. Черговим караулом 9 ДПРЧ управління здійснено відкачування води з підвальних приміщень трьох житлових будинків в кількості 35 м куб.

Фото: УДСНС у Тернопільській області
Фото: УДСНС у Тернопільській області

У селі Красіїв та селі Гранітне Монастириського району внаслідок різкого підняття рівня води в р. Золота Липа відбулось підтоплення 16 будівель житлового призначення на території 9 приватних домогосподарств, а також відбулось підтоплення орієнтовно 22 га приватних сільгоспугідь. Силами резервного караулу 19 ДПРЧ управління та оперативної групи Монастириського РС здійснено відкачування 120 м куб води з підвальних приміщень 6 житлових будинків в с. Красіїв, а також здійснено відкачування 450 м куб  води з підвальних приміщень 10 житлових будинків в с. Гранітне.

У селі Нагіряни Заліщицького району відбулось руйнування земляного насипу приватного ставу, внаслідок чого утворилась потенційна загроза підтоплення приватних домогосподарств в с. Устечко Заліщицького району.

Проведеною розвідкою черговим караулом 15 ДПРЧ управління в с. Устечко негативних наслідків даної події не виявлено.

Протягом 4-5 червня 2019 підрозділами управління ДСНС  здійснено три  оперативні виїзди;  відкачано води з підтоплених територій, домогосподарств і підвальних приміщень – 605 м куб; залучено чотири одиниці  техніки; 16 чоловік;  три мотопомпи.

Станом на 6.00 годину залишаються підтопленими орієнтовно 4 га приватних сільгоспугідь, а також підвальні приміщення 3 житлових будинків в с. Гранітне Монастириського району, спостерігається значний спад рівня води.

Ліквідація наслідків негоди та уточнення її наслідків тривають.

Фото: УДСНС у Тернопільській області
Фото: УДСНС у Тернопільській області


Loading...