На щастя, нині Захід явно готовий допомогти Зеленському порадами, радниками, матеріально

Подивився пресконференцію Зеленського в Брюсселі. Мушу визнати: рівень його некомпетентності в ключовій сфері відповідальності президента – колосальний.

Він знає тези, може їх навіть пам’ятати, але світогляду і цілісного розуміння дуже бракує. Аферистам і російській агентурі досить неважко буде вкласти в порожнечу абсурдні речі, які нівелюватимуть колосальні дипломатичні досягнення України, за які буквально заплачено кров’ю українських солдатів і офіцерів.

Зеленський нічого не сказав, чи подаватиме Україна в грудні цього року заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО, зірвану в 2006 Януковичем, а в 2008 Тимошенко, що, власне, й привело до війни.

Зеленський явно хоче швидких рішень з Росією, і демонстрацією цієї нетерплячості вже підриває українські позиції.

Позитивів лише два:

По-перше, схоже, Зеленський усвідомлює рівень своєї некомпетентності, а це вже немало. Людина, що не розуміє свого невігластва, була б геть безнадійною.

По-друге, нині Захід явно готовий допомогти Зеленському порадами, радниками і матеріальною допомогою. Взагалі, Зеленський – ще той фрукт. Велике щастя України, що українці в 2014 не були ще настільки заспокоєними і легковажними, аби обрати такого.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 19:21 :58