live
Новини » Регіони 45

На Івано-Франківщині усі сім ОВК вчасно провели перші засідання

На Івано-Франківщині на позачергових виборах народних депутатів України працюватимуть 7 окружних виборчих комісій у складі 126 осіб. Усі ОВК області провели перші засідання упродовж 1-3 червня і набули повноважень, дотримавшись закону.

Про це сьогодні, 5 червня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу «Опори».

На перших засіданнях окружних виборчих комісій були присутні 96 членів ОВК, відсутніх 30.

«Спостерігачі з’ясували у керівництва ОВК, що, така кількість відсутніх пов’язана із тим, що деякі члени ОВК проживають за межами Івано-Франківської області», – зауважує Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі «Опора» за виборами в Івано-Франківській області.

Зокрема, член ОВК 85 (Калуш) від партії «Солідарність жінок України» мешкає у Донецькій області, члени цієї ж комісії від партії «Зелена планета», та партії «5,10» мешкають у Дніпропетровській області. Жителькою Вінницької області є представниця партії «Зелена планета» у ОВК 86 (Долина). У ОВК 87 (Надвірна), 88 (Коломия) та ОВК 89 (Снятин) члени комісії від Інтернет партії України є мешканцями Одещини.

У ОВК 87 (Надвірна) член комісії від політичної партії «5.10» є мешканцем Донеччини. У ОВК 84 (Тисмениця) представник партії «5.10» проживає у Луганській області.

Loading...
Loading...
Loading...