Новини » Регіони 5 червня, 2019, 10:54
Мерія виявила порушення у діяльності ДКП «Луцьктепло»

Перевірка діяльності ДКП «Луцьктепло» з боку міськради засвідчила низку порушень на підприємстві.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Мерія провела перевірки на ДКП «Луцьктепло». Про їх результати присутніх поінформували начальник відділу кадрової роботи та нагород міської ради Віра Гудима та заступник начальника відділу економічного розвитку департаменту економічної політики Сергій Дмитрук.

Зокрема, були виявлені порушення у сфері ведення кадрового забезпечення та документообігу, суттєві невідповідності у назвах посад. Також були зафіксовані численні порушення у сфері фінансової діяльності підприємства, порушення норм трудового законодавства.

На підтримку директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної виступили голова профспілки підприємства Неоніла Слюсар, а також депутати Павло Данильчук та Алла Надточій.

«За останні два роки, починаючи із 2017-го, з міського бюджету на підтримку ДКП «Луцьктепло» було спрямовано понад 79 мільйонів гривень. Такої потужної фінансової підтримки підприємство не мало за попередні 10 років», – заявив секретар Луцької міськради Гриигорій Пустовіт.

Він запевнив, що після проведеної перевірки, аби достовірно розібратися у ситуації, буде ініційовано інші перевірки, зокрема, органами прокуратури та державного аудиту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 22:41 :30