Лікарям вдалося врятувати стоматолога, якого пацієнт поранив ножем у шию

ZIK

На Львівщині конфлікт між лікарем і пацієнтом спочатку переріс у бійку, а потім закінчився кривавою різаниною. Обурений чоловік перерізав горлянку стоматологові.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» на телеканалі ZIK.

Калюжі крові та налякані свідки. Жорстока різанина між чоловіками сталася біля сільської амбулаторії в селі Мшана Городоцького району. Очевидцями інциденту став колектив жінок, які працюють на пошті в одному приміщені з медзакладом.

«Наша листоноша вибігла й почала їх роз’єднувати, бо лікар мав камінь великий. Може, лікар погрожував чоловіку, але казали, що бачили, як він лікареві у вікно кидав. Леся притримувала лікаря, а пацієнт тим часом вдарив його ножем у шию», – розповідає свідок Уляна Коваль.

Біля медкабінету з ножем на стоматолога Романа накинувся 66-річний лівієць Ахмед. Літній іноземець проживає в Україні вже 10 років. За словами місцевих, стоматолог відмовив йому в безкоштовному лікуванні, що й спровокувало конфлікт.

«Він хотів безкоштовно лікувати зуби, але зараз немає такого, аби безкоштовно все було. Лікар і без цього не дорого брав за свої послуги», – розповідають очевидці.

Життя 33-річному стоматологу рятували місцеві медики та фахівці зі Львова. Потерпілий у важкому стані в реанімації. Лікарі кажуть, їхній колега був на межі смерті, бо втратив майже чотири літри крові.

«Кров ішла й через ніс, і через рот, і була внутрішня кровотеча. Сонна артерія не пошкоджена, пошкоджені вени шиї і фактично ще не можуть судинні хірурги сказати, чи язикова артерія пошкоджена», – підкреслив завідувач реанімаційного відділення Городоцької ЦРЛ Андрій Малахівський.

Зараз життю стоматолога нічого не загрожує, а правоохоронці спіймали лівійця одразу після скоєного в тому ж селі, де стався інцидент.

«Він не тікав, не ховався, представився і сказав, що це був саме він. Вже повідомлено посольство Лівії, захисника, протягом 24 годин йому вручать підозру за участі перекладача та захисника», – розповіла слідча Городоцького відділення поліції Анна Бундзило.

Підозрюваному лівійцю загрожує позбавлення волі на термін до десяти років.

Як повідомлялося, на Львівщині чоловік напав на лікаря-стоматолога прямо в того в кабінеті та завдав йому ножового поранення у шию.

Анна Мартищук, «Перші про головне. Львів»Loading...