Новини » Політика 4 червня, 2019, 23:25
Кожна третя курка – монопольна: Фірсов вказав на «олігархічний» ризик для України
ZIK
ZIK

Головним ризиком для України, окрім Росії, є олігархи. Необхідно не лише зменшити їхній вплив на парламент, а й на політику та державу в цілому.

Про це в ефірі програми «Не Дебати« на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов.

Політик заявив, що олігархи – це один із основних ризиків для Української держави. З його слів, нині головне завдання полягає у тому, щоб не лише зменшити їхній вплив на Верховну раду, а й на політику та державу назагал. Єгор Фірсов зазначив, що для цього слід зробити кілька кроків, зокрема, посприяти тому, щоб ЗМІ стали прибутковими організаціями. Окрім того, додав він, потрібно суттєво обмежити політичну рекламу, щоб за кошти олігархів та за «тіньові» корупційні гроші через телебачення політики не «зомбували» українців.

«І третя позиція – найголовніша. Це руйнування монополій. Якщо ми подивимося на галузі економіки – металургія, кожна третя курка у крамниці, яку ви купуєте, – монопольна… На законодавчому рівні через Антимонопольний комітет ці речі треба зруйнувати», – заявив Єгор Фірсов.

Екснардеп, відповідаючи на запитання, чи були «пропозиції» від олігархів щодо «своїх» людей у лавах партії «Громадянська позиція», відповів, що кожна політична сила, яка має рейтинг, що більший за кілька відсотків, отримує такі пропозиції.

«У нас були такі люди. Заходили. Звичайно, ми категорично сказали «ні», –запевнив Єгор Фірсов.

Як повідомляли раніше, Святослав Вакарчук заявляв, що перший законопроект, який запропонує політична партія «Голос» у разі перемоги на позачергових парламентських виборах, стосуватиметься деолігархізації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:52 :24