live
Новини » Київ 195 Читать эту новость на русском

Кличко: Київ закупив 25 новеньких «швидких», які відповідають світовим стандартам

Віталій Кличко
загрузка...
загрузка...

Київ закупив 25 нових карет швидкої допомоги, які відповідають стандартам Всесвітньої організації охорони здоров’я ВООЗ.

Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив у соцмережі Facebook.

«Київ продовжує оновлювати парк медичних спецавто. Ще 25 новеньких «швидких» на базі автомобілів Ford та Peugeot днями запустимо в роботу», – написав мер Києва.

Він розповів: автомобілі обладнані за всіма сучасними світовими стандартами.

«Швидкі» вже повністю обладнані за стандартами Всесвітньої організації охорони здоров’я. 4 авто – унікальні, з обладнанням, що дозволяє перевозити недоношених немовлят та новонароджених з патологіями. На всіх нових «швидких» встановлена система, що через засоби зв’язку передає в лікарню параметри стану пацієнта. Також відзначу, що Київ першим в Україні позбувся старих радянських карет швидкої допомоги», – заявив міський голова столиці.

Також він підкреслив: кількість нових автомобілів «швидкої» в Києві щороку зростає.

«Ми і далі збільшуємо кількість медичних спецавто. Залишилося купити ще 30 нових автомобілів – і наше місто, перше на пострадянському просторі, відповідатиме ще одній вимозі ВООЗ – одне авто медичної допомоги на 10 тисяч жителів. Водії київських «швидких» пристосовуються до нових авто, тренуючись вправно ними кермувати на спеціально облаштованому полігоні», – резюмував Віталій Кличко.

Нагадаємо, у КМДА повідомили: планують реорганізувати Дитячу клінічну лікарню № 7 Печерського району столиці, щоб створити потужний високоспеціалізований дитячий заклад інтенсивного лікування.

Loading...
Loading...
Loading...