Новини » Спорт 5 червня, 2019, 16:15
Ірина Геращенко виграла стрибки у висоту на змаганнях легкоатлетів у Ризі
Стрибає Ірина Геращенко / uaf.org.ua

Вчора, 4 червня, Латвія приймала традиційні міжнародні легкоатлетичні змагання «Кубок Риги – 2019».

Переможницею змагань у Ризі стала українська стрибунка в висоту Ірина Геращенко. Ще троє українців потрапили до призових трійок, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Ірина Геращенко виграла змагання зі стрибків у висоту, подолавши 1,90 м.

Юрій Кіщенко з результатом 1 хвилина 50,59 секунди фінішував другим у бігу на дистанції 800 м.

Яна Качур із результатом 23,48 секунди посіла друге місце на дистанції 200 м, а Тетяна Мельник з часом 52,76 секунди виборола «бронзу» з бігу на 400 м.

Олександр Соколов став п’ятим з бігу на 100 метрів серед чоловіків (10,72 секунди). Така ж сходинка у Кристини Гришутиної зі стрибків у довжину (6,21 м). А Ганна Гацько-Федусова цього разу стала восьмою з метання списа (50,45 м).

2019-07-22 12:49 :07