Новини » Політика 5 червня, 2019, 20:45
Голова спілки журналістів дав оцінку телеканалу ZIK: Глядач отримує якісні програми
ZIK
ZIK

Глядач телеканалу ZIK отримує абсолютно різні програми, якісні шоу та оперативність. А політики на вашому телеканалі доволі відкриті. Тут є усі потрібні майданчики.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Голова НСЖУ заявив, що ключовою проблемою для всіх ЗМІ в Україні є атмосфера хронічного економічного дефіциту – так звана економічна несвобода.

«Вона спотворює інформаційний простір та обіг всієї інформації. Бо на сьогодні у нас є така ситуація, що країна – найбідніша у Європі, у нас бідне населення, яке не може купити газету або журнал, не може оплатити контент. Бідне населення також не споживає так багато товарів, щоби рекламний ринок отримував достатньо. А національні телеканали, які є затратними у своєму виробництві, не можуть витягнути з рекламного ринку достатньо коштів», – зауважив Сергій Томіленко.

Також голова Національної спілки журналістів дав оцінку телеканалу ZIK. Зокрема, за його словами, глядачі ZIKу отримують якісні програми, а спікери – хороший майданчик для висловлення своєї думки.

«Я розумію, що між частиною журналістів є непрості стосунки, але в підсумку глядач отримує абсолютно різні програми, і якість шоу, і оперативність. Та й політики на вашому телеканалі доволі відкриті. Тому тут є усі потрібні майданчики», – заявив Сергій Томіленко.

Ведуча програми й генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко додала, що ZIK і надалі буде дотримуватися таких стандартів.

Як повідомлялося раніше, велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовою ЦА «Вся Україна 18+» серед інформканалів у своєму слоті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 12:03 :27