Глобальне потепління на Землі: Величезні маси людей будуть змушені переселитися

Австралійські аналітики прогнозують глобальне руйнування звичної нам цивілізації вже починаючи з 2050 року.

Незалежна аналітична група Breakthrough – National Centre for Climate Restoration працює в Австралії. Вона включає великих вчених, політиків і громадських діячів і займається проблемами глобальної зміни клімату з 2014 року, повідомляє Хвиля з посиланням на Naked Science.

Нещодавно група представила нову доповідь, присвячену прогнозам на ближню і середню перспективу, і висновки її виявилися вкрай страшними.

Зміна клімату названа екзистенціальною загрозою цивілізації, причому вельми близькою: на думку аналітиків, уже до 2050-го життя людства круто зміниться.

Ключовим автором доповіді виступив колишній міністр оборони Австралії, адмірал у відставці Кріс Баррі (Chris Barrie), активний захисник природи.

На його думку, зміни клімату вже до 2050 року можуть мати «вкрай серйозні наслідки» для безпеки, які не тільки дуже ймовірні, але і важко прогнозовані, оскільки людство за останні тисячі років не переживало нічого подібного за масштабами.

За оцінкою Кріса Баррі, продовження існуючих трендів глобального потепління викличе підвищення середньої температури на 3 ° С, після чого зміни стануть вже незворотні.

При цьому екс-адмірал вважає, що точка неповернення практично пройдена і сьогодні ми стрімко рухаємося до руйнування нормальної біосфери, а разом з нею – і держав, і звичного порядку міжнародних відносин.

Величезні маси людей будуть змушені переселитися з місць, що стануть безлюдними, і ще більше зіткнуться з нестачею чистої води. Різко впаде продуктивність сільського господарства, а в поки ще родючих субтропічних зонах воно стане зовсім неможливим.

«Навіть потепління на 2 ° С означатиме переселення більш ніж мільярда людей, а при менш сприятливих сценаріях масштаби руйнувань виявляються за межами наших можливостей прогнозування, аж до повного кінця цивілізації», – пише Кріс Баррі. Екс-адмірал вважає, що єдиним способом послабити катастрофу буде глобальна мобілізація зусиль усього світового співтовариства.

Щось на кшталт того, що відбувалося в роки Другої світової війни, але зосереджене на зниженні викидів парникових газів і відновленні клімату Землі.

Нагадаємо, раніше Тім Кук вибачився за глобальне потепління перед молоддю.

Також повідомлялося, що вчені зафіксували катастрофічне підвищення рівня моря.

Також стало відомо, що на Землі 2,5% населення змушено буде переселитися через глобальне потепління.

 Loading...