Зеленський у Брюсселі задекларував курс України до НАТО

ZIK

Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі заявив, що курс до НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

«Стратегічний курс до НАТО є закріплений в Конституції України. Він залишається нашим незмінним зовнішньополітичним пріоритетом. Рух України до високих європейських стандартів життя і безпеки є вимогою українського суспільства. Це є метою усіх наших реформ», – заявив Президент України.

Окрім цього, Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова до перемовин із Росією та готова виконувати Мінські домовленості. Водночас він наголосив на тому, що Україна має захистити себе, стати сильнішою економічно, політично та у військовому плані.

Також Володимир Зеленський подякував за економічну й політичну підтримку, яку Україна отримує від НАТО. Він додав, що дуже хочу надати «нового імпульсу» відносинам України з Альянсом.

«Та збройна агресія Росії залишається основним викликом для євроатлантичної безпеки», – наголосив Президент України.

Володимир Зеленський висловив сподівання, що Україні вдасться відновити регулярний діалог у рамках комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів. Він також пообіцяв, що Україна буде продовжувати європейську та євроатлантичну інтеграцію.

«Але нам потрібні всі існуючі механізми, які допоможуть нам на цьому шляху, а також інші механізми, які союзники будуть готові нам запропонувати. Але наразі ми повинні сфокусуватися на нашому першочерговому завданні – здійсненні внутрішніх реформ, які будуть наближати нашу країну до стандартів НАТО», – заявив Володимир Зеленський у Брюсселі.

Нагадаємо, у вівторок, 4 червня Президент України Володимир Зеленський прибув до Брюсселя з дводенним візитом.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...