Новини » Політика 4 червня, 2019, 11:45
Зеленський і Дуда сьогодні зустрінуться у Брюсселі: розмовлятимуть, зокрема, про історію
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Сьогодні у столиці ЄС відбудеться перша зустріч президента Польщі Анджея Дуди з новим президентом України Володимиром Зеленським. Обидва політика мають заплановані зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом. Потім вони зустрінуться у польському представництві при Європейському Союзі в Брюсселі.

Про це повідомляє Польське радіо.

Про зустріч у понеділок поінформував голова Кабінету президента РП Кшиштоф Щерський. Він зазначив, що у Брюсселі політики мають обговорити співпрацю країн, а також трудову еміграцію з України до Польщі..

Щерський наголосив, що Анджей Дуда передусім хоче дізнатися про політичні плани нового лідера України.

«Відомо, що до часу дострокових парламентських виборів ситуація буде розвиватися. Насправді зріла політична програма буде сформульована після цих вибрів і після вивчення їхнього результату та можливості створення нового уряду в Україні», – зазначив він.

Голова Кабінету президента РП повідомив, що Анджей Дуда представить теж Володимиру Зеленському «нашу оцінку польсько-українських взаємин, що мають нині два виміри».

«Вимір, що дуже нас зближує, тобто геополітичні інтереси, що об’єднують Польщу та Україну, а також суспільне питання, тобто факт, що нині, як ніколи раніше, ми маємо дуже велику присутність українців у Польщі», – зазначив міністр.

Водночас, як додав Щерський, є проблеми, пов’язані з історичною політикою.

«Президент перекаже також свої сподівання з цього питання. Він повторить те, чого ми очікуємо. Добрим початком буде скасування заборони ексгумацій, бо це те, що треба було вже давно зробити», – вважає Щерський.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 17:09 :22