Новини » Політика 4 червня, 2019, 0:20
Заміна Медведчука на Кучму – позитивний крок, – голова ОУН
ZIK
ZIK

Заміна Медведчука на Кучму – це позитивний крок, бо він єдиний український державний діяч, який має досвід розв’язання конфліктів із РФ.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Організації українських націоналістів Богдан Червак.

Ведуча програми поцікавилася, чи зміниться тепер роль Віктора Медведчука в Мінській групі після повернення Леоніда Кучми. Пан Червак відповів, що Медведчук був і залишається в українській політиці представником Путіна і має чітке завдання реалізувати проросійську політику.

«Очевидно, що заміна Медведчука на Кучму – це позитивний крок. Треба пригадати, що Кучма  єдиний український державний діяч, який має досвід розв’язання конфліктів із РФ, зокрема конфлікт довкола півострова Тузла. Тоді Кучма зайняв жорстку проукраїнську позицію і зберіг територіальну цілісність України», – зазначив голова ОУН.

Водночас, за його словами, він не поділяє оптимізму стосовно ефективності пана Кучми як учасника Тристоронньої групи. На його думку, завершення бойових дій, про що весь час каже Президент Зеленський, можливе лише тоді, коли буде добра воля з боку РФ.

«З боку України завжди була добра воля, але з боку РФ її ніколи не було. І ці аргументи, які висуває російська сторона, що не повинно бути жодного питання, яке пов’язане з НАТО чи ЄС в рамках переговорів, – це лише виправдання імперіалістичної, шовіністичної політики, яку сповідує РФ щодо України», – переконаний Червак.

Окрім цього, пан Червак вважає, що важливо розглядати не лише правові й політичні методи врегулювання війни на сході України, потрібно також залучати військову компоненту. Він переконаний, що треба цілком серйозно розглядати воєнну перспективу звільнення Донбасу і Криму.

«Пора зрозуміти, що ми можемо врегулювати цей конфлікт не тільки дипломатично-політичним шляхом. Ми заганяємо цей конфлікт у глухий кут і перекладаємо вирішення цієї проблеми на наступні покоління, а ми цього не повинні робити. Ми повинні розв’язати цей конфлікт самі», – певен гість програми.

Як повідомлялося, Президент Зеленський призначив екс-президента Кучму очільником української делегації у Тристоронній контактній групі у Мінську.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 14:35 :24