Новини » Курйози

Залишив квартиру жінці: У квартирі відомого московського художника виявили понад 80 кішок

Коти. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У московській квартирі відомого художника Юрія Міракова виявили понад 80 кішок. Квартиру художник здав жінці, яка перетворила її в зоопарк і втекла у невідомому напрямку.

Про це повідомляє Комсомольская правда.

Днями в поліцію Тімірязевського району надійшло повідомлення від місцевої жительки, яка розповіла, що в їхньому під’їзді нестерпно смердить екскрементами і гниллю. Також жінка розповіла історію про божевільну сусідку, яка тримає вдома десятки кішок. Оперативники, які прибули на місце, виявили у квартирі понад 80 кішок, умови проживання яких були вкрай жахливими.

Частина тварин була сильно виснажена, а сама квартира нагадувала смітник. Крім живих особин, оперативники виявили ще трьох мертвих котів, запах від яких поширився на весь під’їзд. Саму ж любительку кішок застати на місці не вдалося.

Джерела у правоохоронних органах розповіли виданню, що господарем квартири виявився шанований 71-річний член Міжнародної Спілки художників Юрій Міраков. Чоловік здав свою квартиру 54-річній жінці на ім’я Світлана Зайцева ще в кінці квітня. Квартира з косметичним ремонтом, а сама жінка не попереджала художника про будь-яких тварин.

Варто зазначити, що Юрій Міраков – засновник приватної галереї-майстерні «Анна і Юрій Міраков», розташованої в центрі Москви. Роботи майстра знаходяться в музеях і приватних колекціях у Франції, Англії, США, Німеччині та багатьох інших країнах.Loading...