Новини » Політика 3 червня, 2019, 23:45
Високі ціни і проблеми зі сполученням, – Могильов про життя в анексованому Криму
ZIK
ZIK

У Криму – високий рівень цін і проблеми із переміщенням на територію України, а також проблеми із переміщенням Росією.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим у 2011 – 2014 роках Анатолій Могильов.

Відповідаючи на запитання щодо того, яким сьогодні є життя на анексованому Кримському півострові, Анатолій Могильов зазначив, що у мешканців Криму «немає війни і більш-менш спокійне життя».

«Так, там високий рівень цін, там є проблеми із переміщенням на територію України і з переміщенням Росією проблеми є, але, взагалі, немає війни – і це людям подобається. Якщо ми завершимо у себе в державі воєнний конфлікт, покажемо розвиток нашої країни, тоді настрої у Криму змінюватимуться на нашу користь. Поки що ми цього не робимо. Понад те, ми проводимо низку акцій, які, з точки зору здорового глузду, назвати розумними не можна. Наприклад, перестати подавати воду на територію Криму. Там, на окупованій території, живуть громадяни України. Ми їх позбавили основного – води», – заявив гість програми.

Анатолій Могильов також нагадав про підрив ліній електропередач на адмінкордоні з Кримом і зауважив, що розслідування не відбувається.

Як повідомляли, уже п’ятий рік поспіль до Криму приїжджають щораз менше відпочивальників. Цьогорічний сезон теж називають провальним.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:17 :01