Новини » Політика 4 червня, 2019, 17:55
Ви на боці Росії чи України? Портников поставив шість запитань виборцю Зеленського

Володимир Зеленський говорить в Брюсселі про необхідність посилення тиску на Росію і примусі цієї країни до миру шляхом спільних дій Заходу і України. Правильна і абсолютно логічна постановка питання новим президентом. Але є інші питання.

Про це політичний оглядач Віталій Портников зазначив у дописі у Телеграм.

Перше – чи розуміє Володимир Зеленський, що це його заява – визнання правильності і, що найголовніше, безальтернативності курсу, який всі ці роки проводив президент Петро Порошенко?

Друге – чи розуміє Володимир Зеленський, що заявами про «примус Росії до миру» він фактично знищує навіть теоретичні можливості для діалогу з Володимиром Путіним? Навіть діалогу через посередників.

Третє – чи розуміють українські олігархи, які ставили на Зеленського, щоб закінчити «ось це все», що «ось це все», швидше за все, не закінчиться, а посилиться і їм не бачити російських прибутків, як своїх вух?

Четверте – чи розуміє виборець Володимира Зеленського, який до сих пір впевнений, що війна триває не тому, що це потрібно Путіну і Росії, а тому, що на ній «збагачувалося» українське керівництво, що конфлікт буде тривати і може навіть посилитися – якщо посилиться «примушення до миру»?

П’яте – коли пройде кілька місяців, а війна все ще буде тривати, чи зрозуміє цей виборець, хто його справжній ворог або тепер вирішить, що війна не закінчується просто тому, що на ній збагачуються Зеленський і Коломойський?

І останнє питання – може нам потрібно сказати правду хоча б самим собі і зрозуміти, що український виборець, який не вважає Росію відповідальною за війну і шукає ворога у власному будинку, просто в цій війні на боці Росії, а не України?

Читайте також: До кінця року буде масштабна здача країни ворогу, – Ар’єв про скандальне інтерв’ю Шефіра

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський прибув з першим закордонним візитом у Брюссель.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 05:06 :38