Новини » Львів 4 червня, 2019, 12:42
Вулицю Просвіти у Львові перекриють через ремонт підпірної стінки

До кінця вересня цього року буде відремонтовано підпірну стінку на вул. Просвіти. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, ремонт стінки проведе підрядна організація ПП «Львівдах». Вартість робіт – 1 млн 162 тис. грн. Станом на сьогодні, 4 червня, проводять підготовчі. На час робіт з ремонту підпірної стінки буде перекрито вул. Просвіти для проїзду транспорту.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, інформують про те, що було проведено тендер на визначення підрядника. Ним стало ПП «Львівдах». «Згідно з договором до кінця вересня підрядник має провести капітальний ремонт підпірної стінки на вул. Просвіти. Це не буде нове будівництво стінки, а капітальний ремонт і укріплення існуючої. Частину цієї стінки було відремонтовано минулого року, під час проведення робіт з капітального ремонту вул. Просвіти. На час робіт з ремонту підпірної стінки буде перекрито вул. Просвіти для проїзду транспорту. Станом на сьогодні проводяться підготовчі роботи», – повідомили у Галицькій РА.

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, до 22.00 27 вересня 2019 р буде перекрито для руху транспорту вул. Просвіти, у зв’язку з проведенням робіт з ремонту підпірної стінки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 03:36 :28