Україна виграла Євро-2019 з футболу серед учасників бойових дій

Збірна України виборола «золото» чемпіонату Європи-2019 з футболу серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни / ukrinform.ua

У Києві завершився перший в історії чемпіонат Європи з футболу серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни.

Збірна України виборола «золото», «срібло» отримала команда Данії, а «бронза» дісталась збірній Грузії, повідомляє ukrinform.ua.

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО – єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій – захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які будуть змагатися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

 Loading...