Новини » Політика 4 червня, 2019, 17:47
У Венеціанській комісії думають, що робити з проектом, який «помер» після приходу Зеленського
Венеціанська комісія
Венеціанська комісія

У Венеціанській комісії при Раді Європи думають над тим, що робити із оцінкою законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055, який був ініційований Петром Порошенком, але відкликаний з Ради після вступу на посаду Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Європейська правда.

Днями Венеціанська комісія повідомила, що отримала прохання представити висновок щодо проекту закону від колишнього глави АП Ігоря Райніна. Лист із проханням від Райніна надійшов 13 травня – всього за тиждень до інавгурації нового президента Зеленського. Примітно, що 20 травня, в день інавгурації, з Верховної Ради автоматично були відкликані законодавчі ініціативи колишнього президента.

У коментарі у «Венеціанці» підтвердили, що отримали прохання про оцінку законопроекту Петра Порошенка (паралельно у ВР зареєстровані ще 2 альтернативні законопроекти), проте наразі не вирішили, що робити із відкликаним проектом.

«Наразі ми намагаємося роз’яснити ситуацію і не ухвалили рішення про те, як діяти», – пояснив представник комісії у коментарі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини і Харківська правозахисна група критикували низку норм законопроекту №9055 як такі, що призведуть до серйозного негативного впливу і навіть неможливості здійснення адвокатської діяльності.

Водночас прихильники законопроекту заявляли, що він дає надію подолати багаторічні тіньові схеми розподілу посад та завершити побудову цивілізованої адвокатської спільноти.

Нагадаємо, ураїнський закон про мову проаналізує Венеціанська комісія.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:16 :36