Новини » Політика 4 червня, 2019, 14:37
У наступній Раді буде більш як чотири партії, – експерт
Олег Ляшко
Олег Ляшко

Політолог Кирило Молчанов вважає, що Радикальна партія на чолі з Олегом Ляшком, перейшовши в явну опозицію до Президента Зеленського, подолає прохідний бар’єр на шляху в парламент.

Таку думку експерт висловив на своїй сторінці у Facebook.

Його думка полягає в тому, що сучасні соціологічні виміри не в повній мірі демонструють реальну картину прохідності політичних партій.

«Сьогодні з’явилася свіжа соціологія від Центру соціального моніторингу, згідно з якою до Верховної Ради проходить чотири партії («Слуга народу», «Опозиційна платформа», «Солідарність» і «Батьківщина»), але на межі є ще декілька партій, зокрема Радикальна.

В цілому, виходячи з частки тих, хто не визначився (15,3%), можна впевнено говорити про занижені цифри. Адже той же Ляшко, наприклад, цілком реально наростить підтримку і заведе політсилу до парламенту на критиці нового президента, і на перетоках від опонентів», – вважає Молчанов.

Також він вважає, що чітка позиція стосовно опозиційності до влади дозволить партії Ляшка зібрати свою частку виборця.

«На відміну від того ж Порошенка, з його нібито новою партією, Радикальна партія вже публічно перейшла в опозицію до Зеленського. А колишній президент як слід не може сформувати позицію для критично налаштованого виборця», – додав політолог.

На завершення Молчанов висловився щодо можливості зміни рейтингів, які вплинуть на проходження партій до Парламенту.

«Цифри різних соціологічних досліджень, які з’являються, як гарячі пиріжки перед виборами, будуть ще змінюватися, і реальна кількість фракцій у наступній Раді буде більше чотирьох», – впевнений політолог.

Нагадаємо, що напередодні політолог Володимир Цибулько дав оцінку скандалу з оприлюдненням суперечки Олега Ляшка з Президентом Зеленським.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:31 :45