Новини » Львів

Спринський показав «опіки від брехні Садового» і каже, що над Васьківим попрацював гример

Керівник ГО «Рабів до раю не впускають» Іван Спринський натякає, що опіки заступника міського голови Львова Геннадія Васьківа – це насправді «робота гримера».

На своїй сторінці у Facebook активіст виставив фото свого нібито обпеченого обличчя, написавши, що «опіки Васьківа і Спринського відрізняються лише різними гримерами». Він назвав це «опіками від брехні Садового».

 

Також Спринський оприлюднив відео, в якому звернувся «до тих, хто не здався», сказавши, що «цей мер більше не повториться».

«Я вірю в нас, я вірю, що ми звільнимо Львів. Долучайтеся, бо йому і його команді не допоможуть, ані мейкапи, ані фіктивні довідки про начебто захворювання чи начебто ушкодження заступників, ані будь-які інші інформаційні та злочинні дії, якими вони зараз намагаються себе захистити», сказав Спринський.

 

Нагадаємо, заступник мера Львова з червня показав опіки обличчя після нападу активіста Спринського. Геннадій Васьків уже другий тиждень перебуває на лікарняному із опіками, спричиненими невідомою рідиною, яку на нього вилили активісти під час засідання виконавчого комітету.

Як повідомлялося, 24 травня громадські активісти зірвали засідання виконкому ЛМР. Керівник ГО «Рабів до раю не впускають» Іван Спринський облив фарбою заступника міського голови Геннадія Васьківа. Екс-представник Партії регіонів Іван Спринський відомий у Львові як «професійний пікетувальник». У 2014 році він розгорнув активну роботу з організації «масових протестів». Зокрема, учасник «люстрації» начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Тирчика, пікетування ГУ ДФС Львівщини, управління Львівської митниці з вимогою відставки її керівника, акцій під обласною прокуратурою тощо.

Зазначимо також, що 27 травня під Львівською ратушею зібрались активісти різних громадських організацій на безстрокову акцію проти свавілля та беззаконня чиновників ЛМР. Основною вимогою оголосили відставку міського голови Львова Андрія Садового та його заступників.

29 травня в середу учасники акції протесту виламали двері до міської ради. Директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка госпіталізували із травмою селезінки та ознаками черепно-мозкової травми.

4 травня стало відомо, що наметове містечко під ЛМР згортають, активісти домовилися із чиновниками Садового.

Loading...