live
Новини » Суспільство

Рада суттєво збільшить штрафи за безпідставну відмову у пільговому перевезенні

Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

Штрафи для перевізників за безпідставну відмову у пільговому перевезенні суттєво зростуть – із 136 грн до 2550 грн.

Проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян№ 10004 під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, за основу підтримав 231 парламентар.

Народний депутат України, голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак нагадав, що законодавством в Україні для низки пільгових категорій, зокрема, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, передбачене безоплатне перевезення. Проте, зауважив він, незначний розмір штрафу дає підстави перевізникам відмовляти у пільговому перевезенні. Так, сьогодні штраф становить вісім неоподаткованих мінімумів або 136 грн. Нардеп повідомив, що проектом закону пропонується збільшити санкції для порушників до 150 неоподаткованих мінімумів або 2550 грн.

Під час голосування законопроект за основу після кількох невдалих голосувань підтримав 231 народний депутат.

Додамо, випадки безпідставної відмови пільговикам у перевезенні та хамства на їхню адресу від водіїв є непоодинокими.  Як повідомляли раніше, у Києві розгорівся скандал через водія маршрутки, який назвав вбивцею учасника АТО. За відмову у перевезенні бійців АТО водіїв звільняли з роботи.Loading...
Loading...
Loading...