На Закарпатті три дні триватимуть міжнародні змагання бригад екстреної медичної допомоги

Фото: Микола Тис/ZIK

Три дні поспіль, з 5 до 7 червня, Закарпаття прийматиме всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародної участі.

Взяти участь у змаганнях зголосилися 43 бригади з усіх областей України, а також з Румунії, Литви, Латвії, Словаччини, Польщі.

Закарпаття цьогоріч є господарем ралі, оскільки торік у Черкасах перше місце виборола бригада Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги.

Базою цьогорічних змагань буде с. Яноші Берегівського району. Звідти 5 червня колона з 33 автомобілів «швидких» прибуде до Ужгорода. Тут о 9.30 на пл. Народній відбудеться урочисте відкриття змагань.

Відтак в УжНУ розпочнеться науково-практична конференція «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу» перший етап змагань водіїв в Ужгородському аеропорту.

6 і 7 червня на Берегівщині пройдуть основні змагання команд у максимально наближених до реальних умовах, нагородження переможців та церемонія закриття змагань, – інформують в департаменті охорони здоров’я Закарпаття.Loading...