Новини » Політика 4 червня, 2019, 4:32
Маркарова представила нового очільника Державної податкової служби
Міністр фінансів України Оксана Маркарова та керівник Державної податкової служби (ДПС) України Сергія Верланов. Фото: facebook.com/SFSofUkraine
Міністр фінансів України Оксана Маркарова та керівник Державної податкової служби (ДПС) України Сергія Верланов. Фото: facebook.com/SFSofUkraine

Колективу Державної фіскальної служби (ДФС) 3 червня представили нового керівника Державної податкової служби (ДПС) України Сергія Верланова.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

«Нового очільника Державної податкової служби України Сергія Верланова представила сьогодні колективу фіскальної служби Міністр фінансів України Оксана Маркарова», – йдеться у повідомленні.

Міністр окреслила три основні складові роботи новоствореної податкової служби. Так, головним її завданням має стати розвиток прозорих стосунків з платниками податків. Для сумлінних платників податкова є надійним партнером, для тих, хто не платить податки, – жорстким.

Водночас важлива увага приділятиметься розвитку самої служби, її працівники повинні отримувати достойне матеріальне забезпечення та гідну заробітну плату. Сама ж податкова служба як інституція має високо оцінюватися та поважатися в суспільстві.

Маркарова також підкреслила, що період переходу фіскальної служби у податкову та митну має бути непомітним для бізнесу, та стати одним з факторів розвитку економіки.

У свою чергу голова ДПС зазначив, що податкова служба знаходиться фактично в декількох кроках від старту повноцінного виконання обов’язків щодо адміністрування податків та єдиного внеску

«Функціонал нашої служби має бути готовим до достатньо швидкої трансформації. Часу обмаль, будемо рухатися дуже динамічно. ДПС відкрита до співпраці з міжнародними донорами та партнерами щодо її подальшої трансформації у сервісну службу європейського зразка», – зазначив Верланов.

За його словами, протягом останніх років рівень співпраці з бізнесом був достатньо високим, але податкова служба має й надалі покращувати рівень сервісу для всіх типів бізнесу. Впроваджуватимуться рішення, які будуть спрямовані на клієнта, на прозорість та антикорупційність.

Нагадаємо, на посади керівників митної та податкової служб претендувало 14 осіб.

Довідка IA ZIK.

18 грудня 2018 року Кабмін постановив реорганізувати Державну фіскальну службу України та утворити Державну податкову службу та Державну митну службу. Наприкінці березня 2019 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про оголошення конкурсу на посади голови Державної податкової служби та голови Державної митної служби.

Верланов Сергій Олексійович родом зі Львова. Голова Державної податкової служби України, колишній заступник міністра фінансів України, член Громадської ради доброчесності.

Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права;

у 2008 році Верланов отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень».

2000-2006 рр. Сергій Верланов працював юрисконсультом низки приватних підприємств Львівської області.

З 2006 до 2008 р. – адвокат у Львівській обласній колегії адвокатів.

З 2008 до 2011 р. Верланов працював юристом в відділі податкових та юридичних послуг Львівської філії ТОВ «ПрайсуотерсхаусКуперс». Потім, до червня 2015 року – в ТОВ «ПрайсуотерсхаусКуперс Лігал», АО «ПрайсуотерсхаусКуперс Лігал».

З липня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі Sayenko Kharenko.

З 2015 року і дотепер – співголова правового комітету Американської торгової палати в Україні (АтСНат);

З 29 вересня 2015 року і дотепер Сергій Верланов є членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

11 листопада 2016 увійшов до складу Громадської ради доброчесності.

26 липня 2018 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

23 квітня 2019 року оголошений переможцем на конкурсі на посаду голови Державної податкової служби України.

8 травня 2019 року Кабінет міністрів призначив Верланова головою ДПС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:50 :41