Новини » Спорт 4 червня, 2019, 17:29
Денис Молчанов вийшов у друге коло в парному розряді тенісного турніру в Чехії
Український тенісист Денис Молчанов з перемоги розпочав захист титулу у парному розряді на турнірі в чеському Простейові / btu.org.ua

Український тенісист Денис Молчанов у парі з Ігорем Зеленаєм із Словаччини виграв стартовий матч на «челленджері» в місті Простейов (Чехія).

Поєдинок Молчанов (Україна) / Зеленай (Словаччина) – Чачіч (Сербія) / Вардхан (Індія) першого кола змагань Moneta Czech Open у Простейові закінчився з рахунком 6:2, 4:6, 10:8.

Як повідомляє btu.org.ua, три сети звітного протистояння загалом тривали 1 годину та 16 хвилин.

На вирішальному тай-брейку українсько-словацький дует лідирував 4:0, але потім втратив перевагу. Та поступаючись 5:7, Денис з Ігорем виграли п’ять з наступних шести розіграшів, оформивши путівку в чвертьфінал.

Ґрунтовий турнір ATP серії Challenger у Простейові з призовим фондом 92040 євро триватиме до суботи, 8 червня.

Нагадаємо, минулого року саме Денис Молчанов та Ігор Зеленай стали у Простейові чемпіонами змагань в парному розряді.

2019-07-19 00:40 :48