Новини » Світ 4 червня, 2019, 15:41
Через сильні дощі половині Болгарії загрожує повінь. Відео

У 15 з 28 регіонів Болгарії влада оголосила попередження про підтоплення. Проливні дощі, що не припинялися впродовж останніх днів, спричинили повені: у центральній частині країни ріки вийшли з берегів, пошкоджена дорожня інфраструктура.

Про це повідомляє RMF FM.

Найбільш небезпечна ситуація на півночі Болгарії у Великотирнавській та Ловецькій областях. На півдні країни підтоплена центральна частина міста Пловдив, що практично паралізувало міський транспорт. Подібна ситуація впродовж кількох годин спостерігалася у Варні – на сході Болгарії.

Міністерство охорони навколишнього середовища та водних ресурсів у вівторок попередило, що рівень води в річках у центральній частині Болгарії небезпечно зріс і зобов’язало місцеву владу вжити термінових заходів для очищення русел річок

Водночас глава болгарського міністерства внутрішніх справ Младен Маринов повідомив, що фонд ліквідації наслідків аварій та катастроф становить лише 70 мільйонів левів (35 мільйонів євро), у той час, як від місцевих органів влади отримано заяви на 300 мільйонів левів (150 мільйонів євро).

Значної шкоди стихія завдала і сільському господарству країни.

За прогнозами синоптиків, небезпечні повені триватимуть принаймні до кінця тижня.

Нагадаємо, сильні дощі спричинили підтоплення на півдні Польщі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 08:23 :27