live

Зеленський має виправити те, що разом з «95 кварталом» натворив, – Дмитро Ярош

Дмитро Ярош. Фото: ЕЛЬДАР САРАХМАН/УП

Командувач УДА і народний депутат Верховної Ради Дмитро Ярош звинуватив президента України Володимира Зеленського в тому, що були втрачені Крим і частина Донбасу.

Про це він заявив в інтерв'ю «Обозревателю»,  передає Хвиля.

Зокрема, перераховуючи причини поразок України у 2014 році, він сказав, що однією з ключових проблем є «ця малоросійська хохляцька позиція всередині держави, від якої страждають наші лідери. Вони торгують з Росією». «Вони серіали «Свати» разом знімають - абсолютно дебільні, до речі», - додав Ярош і почав розвивати думку. «Це, до речі, теж дуже важливий фактор. Вважаю, що «95 квартал» - один з творців окупації Криму і Донбасу, яка відбулася в 2014 році. Адже саме вони своїми передачами, постійним приниженням України, яке до 2014 року відбувалося, і формували через «Інтер», «1 + 1» інші ЗМІ свідомість тієї вати, яка кричала: «Путін, прийди!». Завдяки своїй популярності, саме вони це робили», - заявив нардеп.

На його думку, «українець - мало звучати гордо, а вони кого продукували? Хохла-малороса». Далі він робить парадоксальний висновок - «саме це (діяльність 95 кварталу - Ред) ментально підготувало ґрунт для того, що відбувається зараз». «І Володимир Зеленський, як керівник «95 кварталу», безпосередньо відповідальний за цю поразку. Тому що анексія Криму та окупація частини Донбасу - це поразка безумовна, - каже Ярош, - І це він, саме він завів російські війська, саме він - один з тих, хто підготував окупацію. Це факт. Нехай навіть робив він це несвідомо».

Однак, Дмитро Ярош вважає, що тепер «Президент Зеленський може виправитися і стати історичною постаттю, справжнім будівельником Української Національної Держави». «І якщо він поставить перед собою таке завдання, йому буде на кого спертися», - резюмував Ярош.

Читайте також: До кінця року буде масштабна здача країни ворогу, – Ар’єв про скандальне інтерв’ю Шефіра

Читайте більше новин на тему: війна на ДонбасіLoading...
Loading...
Loading...