Новини » Події Читать эту новость на русском

Втікач Царьов купив санаторії в анексованому Криму, які у нього раніше «відібрали»

Олег Царьов. Фото: obozrevatel.com

Колишній народний депутат України Олег Царьов став власником пансіонатів «Дніпро» та «ХІІтовець» в Алушті, які з 2015 року орендували фірми його сім’ї. За обидва санаторії він заплатив 160 мільйонів рублів. Раніше Царьов казав, що судитиметься за них із «кримським урядом», бо вони розірвали «інвестдоговори» на санаторії, і він втратив на них гроші.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Санаторії «Дніпро» та «ХІІтовець» «продали» 27 березня.

«Продаж санаторіїв «Дніпро» та «ХІІтовець» депутати підконтрольного Росії парламенту Криму узгодили 27 березня. Своїм рішенням парламент дозволив російському уряду Криму продати на відкритому аукціоні 19 об’єктів нерухомості пансіонату «Дніпро» та п’ять об’єктів пансіонату «ХІІтовець» в Алушті», – йдеться у повідомленні.

У виданні зазначають, що ситуація з продажем вийшла досить дивною. Адже з 2015 року ці пансіонати були в оренді у фірми «Сельбілляр», яка належить дружині та матері Олега Царьова.

<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>
 
<nbsp;>
;>

«У Криму фірми Царьова отримали в оренду шість санаторіїв в Ялті, Алушті та Євпаторії, включаючи «Дніпро» та «ХІІтовець». Інвестори взяли на себе зобов’язання реконструювати та розвивати ці оздоровниці. Але в підсумку кримська влада виставила їх на продаж», – зазначають в розслідування.

<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>

«Повідомлення про планований продаж майна цих пансіонатів дало підстави припускати, що угода готується для фірм Царьова. Оскільки вони орендували ці пансіонати, то мали пріоритетне право на їх викуп. Саме за такою схемою в Криму останні два десятиліття відчужувалося майно кримських оздоровниць», – додають там.

Це нібито надзвичайно розізлило Царьова, і він звертався до «кримських судів», повторюючи, що його «кинули». Тоді екс-нардеп заперечив, що викупить ці санаторії.

Зараз Царьов діяв по-іншому – він викупив ці санаторії. «ХІІтовець» коштував Олегу Цареву 60,4 мільйона рублів, а «Дніпро» ‒ 99,8 мільйона рублів.

<nbsp;>
;>

Чому він таки змінив свою думку – невідомо. І звідки він взяв гроші на ці проекти – теж незрозуміло. Царьов на дзвінки журналістів не відповідав.

Однак у документації аукціонера йдеться, що земля під пансіонатами не оформлена. Це може означати, що Олегу Царьову доведеться оплачувати її оренду, оскільки на аукціоні він викупив тільки нерухоме майно пансіонатів.

 

Loading...