Новини » Політика 3 червня, 2019, 12:43
ВР просять невідкладно розглянути президентський законопроект про імпічмент, – Стефанчук
ZIK
ZIK

ВРУ просять найближчим часом розглянути президентський законопроект про імпічмент, а також законопроект про зняття депутатської недоторканності та забезпечення виборчих прав військовослужбовців.

Про це під час засідання Погоджувальної ради ВРУ, трансляцію якого веде телеканал ZIK, заявив представник Президента України у ВРУ Руслан Стефанчук.

«Минулого тижня Президентом України на виконання своїх було внесено законопроект про особливу процедуру усунення Президента з поста – імпічмент (реєстраційний номер 10340). Окрім цього, Президент України направив листа до голови Верховної ради з проханням невідкладно розглянути проект закону щодо недоторканості народних депутатів (№ 7203). І, крім того, минулого тижня ми внесли на реєстрацію законопроект про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців)… Хочу звернутись з проханням, що всі ці питання потребують позачергової підготовки і визначені Президентом як невідкладні, тому дуже прошу знайти можливість співпраці щодо цих законопроектів», – зазначив Руслан Стефанчук.

Додамо, під час свого виступу на засідання Погоджувальної ради Руслан Стефанчук зробив ремарку, що уникатиме «хвилинки політичної агітації». На ці слова відреагував голова ВРУ Андрій Парубій, заявивши, що виступи голів фракцій під час засідання Погоджувальної ради – не агітація, а позиції політиків, яких обрав народ.

Спікер зазначив, що запропоновані Президентом законопроекти запропонує внести до порядку денного. Водночас, він заявив, що деякі законодавчі ініціативи дивують, зокрема, законопроект про імпічмент, який спікер назвав «переписаним із регламенту».

Як повідомляли, 29 травня Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді України законопроект про особливості припинення дії повноважень президента.

На сайті ВРУ оприлюднили текст президентського законопроекту про імпічмент.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 12:01 :57