Новини » Регіони 3 червня, 2019, 10:12
У військовому ліцеї на Волині підготували понад 300 майбутніх офіцерів
Фото: Олексій Мосейченок
Фото: Олексій Мосейченок

Останній дзвоник пролунав для випускників Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної cотні.

Урочистий захід відбувся на Київському майдані у Луцьку, – повідомив IA ZIK капітан Олексій Мосейченок у відділенні спецкорів Інформагентства Міноборони.

Зі знаменною подією ліцеїстів привітав начальник учбового закладу полковник Павло Боснюк та представники керівництва області і міста.

«Сьогодні 324 випускники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, 105 осіб з яких складають дівчата. Більше половини пройшли профвипробування і готові до здобуття вищої освіти у вишах сектору оборони і національної безпеки. Сподіваюсь, що вони успішно складуть зовнішнє незалежне оцінювання і в майбутньому стануть офіцерами різних силових структур України, – розповів Павло Боснюк.

Фото: Олексій Мосейченок
Фото: Олексій Мосейченок

Під час урочистостей найкращі ліцеїсти та педагоги були нагороджені грамотами та відзнаками, а вихованці ліцею у показовому виступі продемонстрували присутнім свою майстерність і військові навички, які здобули за час навчання у закладі.

На завершення церемонії випускники попрощалися з Бойовим прапором ліцею та востаннє у складі навчальних підрозділів пройшли урочистим маршем, традиційно підкинувши вгору свої головні убори.

Фото: Олексій Мосейченок
Фото: Олексій Мосейченок
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 22:37 :20